Ubytování

Třeboňský penzion Neptun je příjemným místem pro ubytování v lázeňském městě Třeboň. Stojí nedaleko centra Třeboně a několik stovek metrů od lázní Aurora.

Poloha penzionu Neptun je výhodná jak pro návštěvníky Třeboně, tak pro hosty, kteří se léčí v lázních. Hosté, kteří do Třeboně přijeli na dovolenou, budou mít ubytování v Třeboni blízko centra, hospůdek, lázní a přitom v dosahu cyklostezek a jihočeské přírody.

Ubytování v penzionu Neptun Třeboň

Penzionu Neptun disponuje šesti velmi pěknými dvoulůžkovými pokoji. Dále čtyřmi nadstandardními mezonetovými pokoji s možností dvou přistýlek. Také velmi prostorným dvoupokojovým apartmánem též s možností dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC. Je v nich k dispozici televizor, lednice, telefon s připojením do Třeboňských lázní a WIFI připojení k internetu.

Na penzionu je společná plně vybavená kuchyňka, která je hostům kdykoli k dispozici. Hosté také mohou využívat venkovní posezení pod krytou pergolou, máme k zapůjčení venkovní grill. Samozřejmostí je uzamykatelná kolárna s elektrickou přípojkou. Před penzionem je bezproblémové a bezplatné parkování. Po předchozí domluvě se u nás můžete ubytovat i s vychovaným domácím mazlíčkem. Nabízíme i vyprání prádla.

Filozofie, kterou se řídíme

Naší ambicí je vytvořit z třeboňského penzionu Neptun místo, kam se budou naši hosté rádi vracet. Příjemné ubytování, kde host bude cítit, že si ho jeho hostitel váží. Místo, kde se bude host cítit dobře, kde ho přivítá čistota. Máme ambici, aby host mohl říci, že u nás dostal ten nejlepší poměr mezi cenou, kterou zaplatil a kvalitou která mu byla poskytnuta.


Penzion Neptun je vhodným místem k ubytování v lázeňském městě Třeboň, pro Vaši dovolenou i v případě Vašeho léčení v lázních.


Translate »